Proč mít programy Gordic v cloudu?

Na co vůbec potřebuji Cloud? Co to vůbec znamená mít data v Cloudu.

Jedna ze základních definic zní: „Cloud je moderní způsob řešení informačních technologií (ve vašem případě firemních), jehož základem jsou sdílená úložiště běžící na fyzických datových centrech s důrazem na bezpečnost a spolehlivou dostupnost.

Co to však znamená pro vás, jako majitele dat, za které jste zodpovědný? Zálohujete pravidelně svoje data, stále obměňujete hardware, aby byl dostatečný, nebo máte server, u kterého jste si jistí, že je zabezpečený na 100 %? Takovýchto otázek by mohlo být víc, a jestli jste na všechny odpověděli “ano”, tak pravděpodobně Cloud nepotřebujete …ale všechno vás to stojí starosti a ne zrovna malé náklady.

Právě proto je tady Cloudové řešení. Cloudové řešení vám zajistí přístup k datům odkudkoliv, kde máte připojení k internetu (což je v dnešní době skoro všude). Dále si nemusíte dělat starosti se zálohováním, datové centrum vám ručí na 99,9%, že vaše data jsou zálohována a chráněna před všemi možnými hrozbami. V případě, kdy se jedná o programy, které běží v Cloudu, vám odpadají nároky na potřebu mít stále aktuální a výkonný hardware, jelikož všechen výkon zajišťuje sám Cloud.

Máte strach, že vaše data budou uložena někde “v cizině”? Nemusíte, máme pro vás řešení, které má datacentra výhradně v České Republice. Další výhodou je zvýšení kybernetické bezpečnosti organizace. Vaše podpora pro programy Gordic bude mít přístup ke Cloudu pro okamžité řešení vašich požadavků. To způsobí zkvalitnění a zlevnění dosavadních služeb.         

Neváhejte a kontaktujte vašeho servisní zástupce pro vytvoření cenové nabídky.