Nabízíme řešení pro veškerou agendu ve veřejné správě

Jsme malá rodinná firma se sídlem ve Znojmě. Od počátku existence produktů jihlavské společnosti GORDIC, která nabízí software pro chytrou a snadnější komunikaci lidí, organizací a věcí, je naše společnost zapojena do distribuční sítě.

Spolu se smluvními partnery, KORAC, ASI a FPO, zajišťujeme obchodní a servisní činnosti u více než 1000 zákazníků. Dohromady máme k dispozici kapacitu 60 specialistů. Profesionalita a odborný růst jednotlivých částí distribuční sítě podporují serióznost při zabezpečování potřeb velkých zákazníků a technicky i personálně náročných řešení.

Za více než 20 let existence na českém trhu jsme si vybudovali široké portfolio klientů od ministerstev až po nejmenší organizace veřejné správy.

Neustále se vzděláváme a kráčíme s dobou

Poskytujeme komplexní podporu uživatelům softwaru v oblasti státní správy a samosprávy. Důraz klademe na bezproblémovou použitelnost softwaru v uvedených oblastech a kvalitu souvisejících služeb. Ta je zajištěna silným analytickým, metodickým a technologickým zázemím.

Nabízíme školení, osobní poradenství přímo u vás i vzdálenou podporu za pomoci aplikace TeamWiever.

Máme mezioborový přesah

Naši zaměstnanci jsou odborníci v oblasti IT i v oblasti metodiky a legislativy, poskytneme vám proto jak technickou tak metodickou podporu.


Podporujeme lokální kulturní a vzdělávací instituce, podporujeme náš region