Hrotovice 2024

Jak začít nový rok? Shrnutím úspěchů toho loňského.

V malebném Sport Hotelu v Hrotovicích se odehrálo nezapomenutelné výroční setkání zaměstnanců GORDIC Distributor, vč. firmy BNSOFT. Sjelo se zde 69 nadšených účastníků, plných očekávání a připravených na diskuzi a shrnutí úšpěchů minulého roku.

Dopolední část programu byla věnována důkladnému zhodnocení roku 2023 a plánování pro rok 2024. Prezentace ředitele distributora Ing. Bohumila Nekuly, ředitele distribučních kanálu Ing. Ivo Dobiáška a hostů ze společnosti GORDIC spol. s r.o. nabídly nejen informace, ale i inspiraci a motivaci pro všechny přítomné.

Po chutném obědě v hotelové restauraci se účastníci mohli zapojit do sportovních her či si dopřát relaxační wellness procedury, což nejen zpříjemnilo odpoledne, ale také posílilo kolegiální vztahy mezi zaměstnanci.

Celé setkání nejen podtrhlo profesionální prostředí, ale také poskytlo příležitost k budování firemní kultury a upevnění týmového ducha. Účastníci odcházeli plni nových nápadů a energie, připraveni čelit výzvám, které jim přinese nadcházející rok.