26. ročník konference ISSS

V prostorách kongresového centra ALDIS v Hradci Králové se v polovině května konal již 26. ročník tradiční konference Internet ve státní správě a samosprávě.

Akci, která byla plná odborných přednášek, slavnostně zahájili významní představitelé české politické  scény, mezi kterými nechyběl např. Miloš Vystrčil, předseda Senátu Parlamentu České republiky, Marian Jurečka, ministr práce a sociálních věcí nebo Ivan Bartoš, místopředseda vlády pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj.

Firma Gordic měla na konferenci zřízen svůj stánek a přispěla 6 prezentacemi, které se týkaly její vize praktického využití AI, provozu IS v cloudu AZURE, zavádění povinnosti NIS2 a dalších zajímavých témat. BNSOFT, jakožto jeden z distributorů společnosti GORDIC, byl na konferenci účasten také. V rámci BNSOFTu totiž probíhá nejen implementace a poskytování servisu zákazníkům, ale také vývoj klíčových produktů, jako jsou například Mzdy (PAM), či nejnovější moduly v oblasti HR, jako PPP – platový a personální portál zaměstnance.