Společnost GORDIC spol. s.r.o. je generálním partnerem projektu Osobnost Egovernmentu, který každoročně pořádá magazín Egovernment.

Cílem je upozornit na osoby, které v daném roce výrazným způsobem přispěly k rozvoji elektronizace veřejné správy v ČR. Tato soutěž je rozdělena do několika kategorií:

  • eOsobnost centrálních úřadů/institucí - jedná se o osobnost, která se zasloužila o realizaci, prosazení, propagaci či navržení projektu či normy s konkrétním dopadem v oblasti celé ČR
  • eOsobnost krajů - jedná se o osobnost, která se zasloužila o realizaci, prosazení, propagaci či navržení projektu či normy s konkrétním dopadem v oblasti kraje či několika krajů ČR
  • eOsobonost měst (MČ) - jedná se o osobnost, která se zasloužila o realizaci, prosazení, propagaci či navržení projektu či normy s konkrétním dopadem v oblasti města či městské části
  • eOsobnost obcí - jedná se o osobnost, která se zasloužila o realizaci, prosazení, propagaci či navržení projektu či normy s konkrétním dopadem v oblasti určité obce
  • eOsobnost za celkový přínos - pokud máte pocit, že je někdo, kdo se věnuje elektronizaci veřejné správy tak dlouho a tak intenzivně, že překračuje hranice uvedených kategorií, můžete je nominovat na titul eOsobnost za celkový přínos. Bude se jednat o ohodnocení šíře záběru této osobnosti, nebo její celoživotní přínos.

Za BNSOFT s.r.o. jsme pro letošní ročník zvolili dvě nominace.

První z nich je Ing. Michal Plaček z městského úřadu ve Znojmě, který odpovídal za realizaci části projektu Otevřená radnice. Konkrétně se jednalo o implementaci rozklikávacího rozpočtu úřadu. Investiční mapy, která na mapě města Znojma zobrazuje do jakých městských částí putovalo kolik prostředků. Zveřejňování smluv, a to přibližně třičtvrtě roku předtím, než tuto povinnost uložil obcím zákon.

Druhou navrženou osobou byla Ing. Helena Doktorová z Generálního ředitelství Úřadu práce ČR, která se významnou měrou zasazovala o rozvoj informačních systémů úřadu.

Slavnostní vyhlášení proběhne 21. března tradičně v nové budově Národního muzea. Doufáme, že námi zvolené osobnosti se umístí na předních místech žebříčku za rok 2017.

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook