Opět se nachýlila doba zpracovávání výkazů pro ISP - Informační systém o platech, který se odevzdává Ministerstvu financí ČR.

Jako každý rok pomáháme organizacím, které používají GORDIC software, resp. modul PAM - Práce a mzdy, ale také organizacím, kde zatím náš SW nemají. V druhém případě zpracováme ISP přímo ze mzdových listů spolu s pracovníky daného úřadu či příspěvkové organizace. Výhodou zpracování ISP přímo z modulu mezd je větší rychlost a jednoduchost zpracování.

Tento modul nám vytvoří sestavu, kterou je možné po kontrole vložit přímo do systému ISP. Modul PAM využívá v současné době přes dvacet našich zákazníků. Součástí může být i modul TRX - Statistická šetření mezd, pomocí kterého se generuje sestava pro ISP – hlášení o platech pro Ministerstvo financí České republiky. Přehled o platech zaměstnanců lze zpracovat i v jiném modulu firmy GORDIC, a to ve VYK - Výkaznictví. Toto zpracování je sice časově náročnější, ale součástí programu je i kontrola údajů pro MF ČR. Takto vzniklý soubor je poslán k dalšímu zpracování již zcela bezchybný. Modul VYK využívá v současné době více než třicet našich zákazníků.

Součástí zpracovávání výkazu bude i archivace, instalace nové verze programu, aktualizace údajů. V případě, že ještě nemáte modul PAM a máte o něj zájem, rádi Vám tento modul představíme. Kontaktujte nás na emailech či telefonních číslech.

Autor: Ing. Tomáš Appl

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook