Ve čtvrtek 21. listopadu jsme pro naše zákazníky uspořádali setkání uživatelů informačního systému GINIS® Express, jako poděkování za celoroční spolupráci. Setkání se konalo v prostorách Národního domu v Prostějově, a zúčastnilo se ho bezmála 50 zástupců rozpočtových a příspěvkových organizací.

Účastníci setkání byli nejprve seznámeni s činnostmi firmy Korac s.r.o. a poté s novinkami, změnami a možnostmi informačního systému GINIS®.

Jako první představil pan Rostislav Kunc z firmy FPO zkušenosti a přínosy řešení GINIS® Express SQL v Cloudu. Po něm se slova ujal Jaromír Kapounek s prezentací na téma využití modulu OBJ (objednávky) a EPK (elektronické podpisové knihy) v GINIS® Express SQL, pak navázal řešením použití více čteček pro inventarizaci majetku a přednášku zakončil prezentací změn v DPH k 1. 10. 2019.

Ve druhé prezentační části Ondřej Najbr seznámil účastníky setkání s řešením GDPR v modulech GINIS® a Marek Smýkal představil funkčnost zpracování e-faktur a možnosti návrhu rozpočtu v GINIS® Express. Závěrečná přednáška patřila panu Milanu Fňaškovi jenž přednesl zajímavosti o legislativních změnách mzdové a personální agendy a jejich dopadů do produktů GINIS®, zejména pak řešení e-neschopenek od 1. 1. 2020 v GINIS®.

Po skončení prezentací následoval společný oběd, po kterém někteří účastníci využili nabídnutou možnost konzultací s přednášejícími k jednotlivým problematikám a možnostem řešení GINIS®.

Myslíme si, že se akce vydařila, a že program setkání byl pro všechny účastníky zajímavý a přínosný. Proto věříme, že se za rok sejdeme opět v tak hojném počtu.

 

Autorka: Eva Vrbová

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook