Náplň práce:

  • tvorba webových aplikací pro státní správu a samosprávu (nejde o tvorbu webových stránek)

Požadujeme:

  • Vzdělání: minimálně SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • Jazyky: ČJ, AJ (B1)
  • Specifikace/dovednosti/charakter:
    • Visual Studio – C#, TypeScript, SQL
    • analytické a logické myšlení
    • týmová spolupráce i samostatnost
    • ochotu k dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

  • HPP (po zapracování možnost homeoffice
  • Platové ohodnocení dle dosažených výsledků + podílový systém odměňování
  • Práci v menší rodinné firmě (žádný korporát)
  • Místo výkonu práce: Znojmo

Společnost BNSOFT s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost BNSOFT s.r.o., sídlem Bezručova 929/3, Znojmo, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642