Náplň práce:

  • Implementace a podpora provozu ekonomického informačního systému
  • Implementace a podpora provozu spisové služby
  • Metodické vedení v oblasti ekonomie veřejné správy
  • Prezentace firemních řešení
  • Tvorba metodických návodů a dokumentací

Očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického či IT oboru, vhodné i pro absolventy VŠ
  • elementární znalost účetnictví
  • pokročilá práce s výpočetní technikou a kancelářským SW
  • schopnost komunikovat
  • ochotu učit se

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení dle dosažených výsledků
  • podílový systém odměňování
  • možnost osobního a profesního růstu - kontakt s moderními technologiemi, systém vzdělávání
  • systém firemních bonusů
  • silné zázemí stabilní společnosti

Nástup: možný ihned

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronická verze časopisu společnosti GORDIC®
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
Smart Cities Od chytrého úřadu k chytrému městu
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
Asociace bezpečná škola
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642