Software firmy GORDIC umožňuje řadu funkčností, které mohou uživateli výrazně urychlit práci a jednou z nich je účtování o pohybech na účtu pomocí stažených bankovních výpisů.

Modul Komunikace s bankou řady GINIS Express obsahuje možnost načítat a následně zpracovávat stažené bankovní výpisy v elektronické podobě. Uživatel si nejprve ve svém bankovním programu, jenž používá k obsluze svého bankovního účtu, stáhne výpis v požadovaném formátu a tento výpis načte do modulu Komunikace s bankou. Nahraný výpis zobrazí včetně všech jednotlivých pohybů a tyto jednotlivé pohyby je možné jednotlivě či hromadně zaúčtovat.

Způsob účtování je možný ve dvou režimech:

  • pokud daný pohyb na účtu patří k zaplacené faktuře (kde se před odesláním příkazu k úhradě zadal takzvaný návrh krytí), proběhne ihned zaúčtování dle tohoto návrhu
  • pokud daný pohyb nelze spárovat s žádnou fakturou (např. došlé platby za stravné, bankovní poplatky, dotace…atd.), přiřadí se k pohybu (či hromadně k pohybům) předkontace, která postihuje daný účetní případ a provede se zaúčtování

Jediné, co si musí uživatel připravit, je soubor účetních předkontací postihující jednotlivé případy o kterých chce účtovat (obdobně jako je seznam pokladních položek v modulu Pokladna). Výše uvedená funkčnost již byla zprovozněna u několika organizací a přijata s velmi kladnou odezvou. Funkce Účtování bankovních výpisů tímto velice urychlila práci pro opakující se činnosti, které se již nadále nemusí ručně zadávat.

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook