Program Pokladna je určen pro všechny typy organizací, plně řeší vystavování a následné účtování příjmových i výdajových dokladů jak plátců tak i neplátců DPH. Slouží k podrobné evidenci pohybu hotovosti v pokladnách, ale také k realizaci plateb prostřednictvím platebních terminálů.

Program oplývá řadou užitečných funkcí, mezi které je možné přiřadit přehlednost pokladních dokladů, jednoduchost pořizování, oddělené dokladové řady, vyhledávací prvky pro doklady, grafické tiskové výstupy, grafy příjmů a výdajů, číselníky subjektů, výčetku platidel pro inventuru finančních prostředků apod.V programu je umožněno sledování různých měn prostřednictvím samostatných pokladen.

Program umožňuje evidovat více organizací s až 99 pokladnami pro každou. Uživatelé programu Pokladna mohou mít přístup upraven dle jejich pravomoci vůči organizaci. POK - Pořízení dokladu Pokladna umožňuje i další funkce a to zejména propojení s ostatními ekonomickými programy, knihou odeslaných faktur (KOF), evidenci příjmů (DDP), knihou došlých faktur (KDF) a samozřejmě napojení na účetnictví (UCR).

Propojení pokladny s účetnictvím může probíhat dávkovou komunikací, případně přímým účtováním. V případě přímého účtování je možné zobrazovat zaúčtování dokladu přímo v pokladně. Kromě ekonomických programů je vytvořena provázanost na registr obyvatel (EOB, ROB). POK – Propojení s UCR Program disponuje výstupy, které lze tisknout nebo uložit do souboru. Pro výstupy je možné zadat masku (filtr), kterou lze výstup zúžit na výpis pouze potřebných informací.

Výhodou jsou přehledné grafické tisky a grafy, na kterých je možno sledovat pohyby v jednotlivých obdobích, přehledné pokladní deníky a pohyby přes platební terminál.

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook