Boskovice se snaží být SMART. Aktuálně je město zapojeno do projektu „Zpracování koncepčních dokumentů rozvoje města Boskovice“, v rámci kterého se teprve bude zpracovávat koncepce „smart city Boskovice“.

I když ale ještě není zpracována koncepce, snažila se vedení města aplikovat SMART řešení do komunikace s občany již v předchozích letech. Jednou z posledních novinek poslední doby je vytvoření samoobslužné pokladny. Občané nemusejí čekat na pokladně a mohou zaplatit i mimo provozní dobu pokladny. Poplatky je možné zaplatit jak hotově tak i pomocí platební karty.

Technické řešení je založeno na otevřené integrační platformy GINIS. V roli externího systému v tomto případě vystupuje samoobslužný platební terminál CROSS CityPoint. V okamžiku zadání platby na automatu dochází v IS GINIS k založení nového pokladního dokladu, který obsahuje jednu pokladní položku. Dalším krokem je volání služby pro zaevidování a schválení. Doklad získá agendové číslo, provede se jeho rezervace a případné párování platby. Po vytištění dokladu automatem dojde k dokončení celého procesu zavoláním služby pro potvrzení, že pokladní doklad byl fyzicky vytištěn. Takto podané dokumenty jsou připraveny k proúčtování.

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronická verze časopisu společnosti GORDIC®
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
Smart Cities Od chytrého úřadu k chytrému městu
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
Asociace bezpečná škola
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook