Společnost GORDIC spol. s r.o., už nějaký čas směřuje svoji činnost na vývoj nové produktové řady softwaru GINIS Express a to na produktovou řadu GINIS Express SQL.

Jedná se o přechod ze stávajícího souborového systému na systém databázový.

Databázový systém je programový systém na efektivní ukládání, modifikaci a výběr velkého množství pořízených údajů (dat). Výhodou tohoto systému je efektivnější shromažďování, třídění a správa dat, data jsou uložena v jednotlivých tabulkách a oproti stávajícímu souborovému systému má „navrch“ nejen v efektivnosti shromažďování dat, ale také v jejich následné filtraci či úpravě a v neposlední řadě je kladem větší důraz na zabezpečení, například co se archivace týče.

Tento přechod lze učinit přímo ze souborových (stávajících) verzí, které lze za pomocí algoritmu převést přímo na novou produktovou řadu verze SQL, tedy zákazník nemusí mít obavy, že by vznikla jakákoliv ztráta dat, či znemožnění přístupu k historickým datům. Všechna doposud pořízená data je možné dohledat i ve verzi SQL.

Důležité je také to, jak již bylo řečeno, že se jedná o přechod systému, tedy z pohledu zákazníka se nevyžaduje zakoupení zcela nového ekonomického systému, jedná se o systémový upgrade, laicky a s nadhledem řečeno, o „povýšení verze na verzi vyšší“, tedy jedná se o doplatek za upgrade systému, ne o pořízení systému nového.

Databázový systém SQL jistě ulehčí jak práci samotnou, tak hlavně klade důraz na zabezpečení, což v dnešní době nemůže být opomíjené téma a hlavně ne ve veřejné správě.

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook