Co to vlastně je online školení? Online školení nebo webinář je přednáška pořádaná přes internet za účelem předání praktických informací, představení nového produktu či služby. Jeho délka by neměla přesáhnout 90 minut, z toho část bývá vyhrazena pro dotazy účastníků. Maximální počet účastníků školení je závislý na rozhodnutí pořadatele. Může se jednat i o několik set nebo tisíc účastníků. Z hlediska kvality webináře není počet účastníků nijak omezující. Obvykle však nepřekračuje 25 účastníků, kteří tak získají dostatek prostoru pro své dotazy.

Co k tomu budu potřebovat?

Bez čeho se ovšem jeho účastníci neobejdou, je počítač připojený k internetu, sluchátka, případně i mikrofon, pomocí kterého se můžete zapojit do diskuse. Odkaz na připojení dostanete od nás. Není potřeba žádný speciální software.

Rady pro účastníky online školení

Jestli jste si u nás objednali online školení v daném termínu, tak den předem od nás obdržíte odkaz v emailu, který vás odkáže na internetové stránky, kde kurz bude probíhat. Na kurz se připojte alespoň 10 minut předem, aby se v čas mohly odstranit případné problémy. Pro přihlášení vám stačí zadat jméno.

V průběhu školení, jestli budete mít dotaz, tak nejlepší variantou je dotaz napsat do skupinového chatu, a lektor vám rád na dotaz odpoví. Jestli odpověď nebyla dostatečná tak nyní můžete zahájit diskuzi.

Dalším důležitým bodem je mít v průběhu semináře ztlumený mikrofon, jestli tedy zrovna nemluvíte. Zajistíte tím, že přednáška nebude rušena okolními zvuky a vy bude moct poslouchat čistý zvuk.

Výhody pro účastníky

Hlavní výhodou webináře je nezávislost na místě školení – účastníci mohou online školení či webinář absolvovat z kteréhokoliv místa, ať už z domova, z kanceláře nebo třeba z hotelu na služební cestě. Tím se otevírají zcela nové příležitosti účastnit se školení nebo kurzů, které by pro vás byly za normálních okolností zcela nedostupné.

Zcela nesporná je úspora času, neboť odpadá nutnost cestovat na školení, kdy často cesta zabere mnohem více času než samotné školení. S tím souvisí i úspora nákladů na cestovné a případně na ubytování, které mohou být značné.

Webináře se můžete zúčastnit i ten, kdo má malé děti nebo je třeba pohybově omezený. Školení online lze navíc kdykoliv opakovat – účastník si může školení nahrát a podle potřeby se pak vrátit k některé jeho části nebo si celé školení zopakovat.

Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme pro vás školení na míru pro jednu nebo více osob. Online školení je snadné a přínosné.

Zdroj: iPodnikatel: Online školení je způsob, jak efektivně vzdělávat vaše zaměstnance

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Váš telefon
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text Vašeho dotazu

Odkazy

GORDIC – Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů
GORinfo – Elektronický magazín společnosti
Portál občana – Elektronické řešení životních situací a komunikace s občany
HDL Automation – Bezpečná automatizace budov
KYBEZ – Platforma kybernetické bezpečnosti
MyMight – Chytřejší internet věcí
gordiccybersec.cz – Řešení GDPR a kybernetické bezpečnosti společně
Vím, kam klikám – Bezpečnostní průvodce internetem
ISVS – Zpravodajství a služby z oblasti ISVS a eGovernmentu
Asociace bezpečná škola

Mapa webu
Pro partnery

Kontakt

BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3
669 02 Znojmo
e-mail: bnsoft(at)bnsoft.cz

tel.: +420 515 300 611
mobil: +420 728 121 905
fax: +420 515 300 642

facebook